PIERROT Stomatologia – Luboń – Poznań | Protetyka, Stomatologia, Implanty
Wizyta u dentysty nie musi boleć!

Zrób teraz - zapłać później - Mediraty

Implanty

Jeżeli stracisz ząb, kilka zębów lub nie posiadasz ani jednego zęba, implanty są najlepszym rozwiązaniem w protetyce do odbudowy całego uzupełnienia. Implant zastępuje korzeń zęba, na którym z kolei lekarz montuje ząb, kilka zębów lub całą protezę dentystyczną.

Implanty MIS Poland wykonane są z biologicznie kompatybilnego tytanu, który z powodzeniem od lat stosowany jest w technologii medycznej. Tytan jest doskonale tolerowany przez organizm ludzki. Implant wprowadzany w miejsce brakującego zęba ulega pełnej integracji z otaczającymi tkankami a umieszczona w nim korona zęba w pełni przejmuje rolę zastąpionego zęba.

   Dental implants   Zahnimplantat / Implantologie   Glücklich im Alter

 Implanty MIS Poland swoim wyglądem przypominają naturalny korzeń zęba o średnicy kilku milimetrów i długości około 1 cm. Różne rozmiary implantów i formy łączników pozwalają lekarzowi na znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego pacjenta przywracając optymalny poziom estetyki i doskonałej funkcjonalności.

UŚMIECH MARZEŃ to propacjencki program, który ma na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie nowoczesnych rozwiązań implantologicznych stosowanych w stomatologii. W programie wyróżniamy także najbardziej profesjonalnych specjalistów, którym warto zaufać urzeczywistniając marzenia o pięknym uśmiechu.

Implanty stomatologiczne MIS Poland to produkty klasy premium. O jakości produktów MIS świadczą liczne certyfikaty potwierdzające najwyższe standardy produkcji i sprzedaży.